Időkorlát Lejárt!

A vásárlási időkorlát lejárt a következő vásárlásánál:

Hamarosan lejár az időkorlát

jegyek vásárlási időkorlátja 01:00 percen belül lejár.
Ezután a foglat helyeket más megvásárolhatja Ön elől.

BROADWAY.HU

Ez az esemény már megrendezésre került, így jegyet már nem tudsz vásárolni rá. Ha részt vettél az eseményen, írj róla értékelést, vagy olvasd el, mások mit mondanak róla!

Bölcsek Iskolája - Endrei Judit

Kálmán Imre Kulturális Központ, Siófok

2018. január 18. 18:00

Bölcsek Iskolája Endrei Judit - Korhatártalanul – 50 után is aktívan

A nevemet és személyemet – Endrei Judit – sokan még ma is a televíziózással kapcsolják össze. Holott az elmúlt majd’ 20 évben számtalan fontos, értékes projekt kitalálója, elindítója, működtetője voltam, vagyok. Ezek közül az egyik legkiemelkedőbb, legújszerűbb és legszélesebb közönséget érintő a Kor-határtalanul program, amit tíz éve indítottunk útjára. Klubtalálkozókon, előadásokon, workshopokon találkozunk az érdeklődőkkel, akik szeretnének  többet tudni az aktív idősödésről, arról, hogyan élhetünk minél hosszabban, és hogyan őrizhetjük meg  minél teljesebben egészségünket.